סיגל מורגן סטייליסטית טיפולית לחיזוק דימוי גוף וסטיילינג אישי

אודות

 

 

 

שמי סיגל מורגן, בת 48 אמא ל3 ילדים נשואה לאבנר איש היי טק,תושבת העיר אשדוד.עובדת סוציאלית בכירה עם ניסיון טיפולי של למעלה מ24 שנים בחיזוק דימוי עצמי חיובי של נשים, נערות ומתבגרות, מעצבת פנים, אומנת ציירת וצלמת.

כאשת טיפול כעובדת סוציאלית בכירה טיפלתי באלפי  נשים, צעירות ומתבגרות, יצרתי סדנאות העצמה ופרוייקטים ייחודיים למען רווחתם והעצמתן של נשים וצעירות. עם השנים הוכשרתי גם כמעצבת פנים וכסטייליסטית אישית ומכאן יצרתי את העסק שלי שנקרא "מהחוץ אל הפנים "שמטרתו להעצים נשים , צעירות, נערות מתבגרות ,לסייע להן לשנות תפיסות ומחשבות מעכבות ביחס לעצמן ולגופן ולהתלבש באופן שמחמיא למבנה הגוף שלהן, לאישיות שלהן למסר שהן רוצות להעביר.כמו כן מנחת סדנאות סטיילינג לנשים, לנערות מתבגרות .

אני רואה בעסק שלי שליחות וייחודיות  בלעדית ביכולות שלי לשלב בין עולמות ידע שונים ו"לתפור" חליפה אישית לכל אישה בהתאם לאתגרים איתם היא מתמודדת.

 כיום מלווה עשרות נשים לתהליך של צמיחה ושינוי, בעיקר נשים שרוצות להרגיש שוב מעולה עם הגוף שלהן, לחזק דימוי עצמי , ביטחון עצמי ולצאת לעולם מחוזקות עם ביטחון במי שהן עם קבלה ואהבה עצמית.מאמינה בכישרון שלי ובייחודיות שלי לשלב עולמות ידע מגוונים ואומנותיים כך שכל לקוחה שלי יוצאת מרוצה ונרגשת כי בכל מפגש אנחנו עוברות חוויה מדהימה, לומדות מלא תוכן שימושי ופרקטי ומטפלות ברגש ובנפש כך שהביטחון והיופי שלך יהייה גם מבפנים וגם מבחוץ.

מוזמנת להתרשם מהדף העסקי שלי  בפייסבוק שם מחכים לך סרטונים, מדריכים מידע חינמיים .

מוזמנת להצטרף אלי לקבוצה סגורה בפייסבוק של סטיילינג אישי והעצמה ריגשית לנשים שרוצות לשדר ביטחון ונוכחות

לחצי כאן

מפגשי סטיילינג אישיים או קבוצתיים לנשים ולצעירות המשלבים גם העצמה וחיזוק הדימוי העצמי.

מפגשי סטיילינג אישיים או קבוצתיים לנשים ולצעירות המשלבים גם העצמה וחיזוק הדימוי העצמי.

הצטרפו אלי